مشاوره

تیم بام راهان در حوزه‌های مختلفی فعالیت می‌کند که نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد. از آنجایی که انجام این امور توسط افراد کم تجربه می‌تواند هزینه هنگفتی بر روی دست شما بگذارد.

وظیفه خود دانستیم تا از این رو ، که ما سال هاست در این حوزه فعالیت می‌کنیم به کاربران عزیز در این حوزه مشاوره‌هایی را در راستای بهبود کارشان به صورت رایگان ارائه ‌دهیم.

سوالاتی در حوزه عایق کاری ، زیر سازی و روسازی

در این بخش سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید را مطرح می‌کنیم.

هنگام عایق کاری با استفاده از ایزوگام سوالات بسیاری می‌تواند ذهن شما را به خود درگیر کند سوالاتی مانند اینکه چه نوع ایزوگامی را انتخاب کنیم که با شرایط جوی و ساختمان همخوانی بیشتری داشته باشد و از طرفی هم کیفیت بالایی داشته باشد به گونه‌ای که سال‌های زیادی دوام بیاورد و قیمت مقرون به صرفه‌ای داشته باشد.

ممکن است سوالاتی در زمینه نحوه آماده سازی بستر برای نصب ایزوگام داشته باشید یا اصلا شاید این سوال مطرح باشد که در عایق کاری بهتر است از ایزوگام استفاده کنیم یا قیرگونی حال ممکن است قیرگونی را برای عایق کاری انتخاب کرده باشید در این جا نیز سوالاتی مطرح است که از چه نوع قیری باید استفاده کرد یا برای جلوگیری از نفوظ رطوبت ، قیرگونی باید چند لایه باشد.

در زمینه آسفالت و زیرسازی هم سوالات بسیار زیادی ممکن است برای شما پیش بیاید در ضمن برای برآورد قیمت تمامی موارد ذکر شده نیز این سوال مطرح است که چه پارامتر های در هزینه دخیل است.

ما جواب برخی از این سوالات که جامع‌تر هستند را در بخش مقالات سایت فراهم کرده‌ایم اما از آن جایی که پاسخ به برخی از این سوالات میتواند در مکان ها و شرایط مختلف بسیار متفاوت باشد به همین دلیل اگر پاسخ خود را در بخش مقالات ما پیدا نکردید می‌توانید برای دریافت پاسخ سوال هایتان با ما تماس بگیرد تا به صورت دقیق و مفصل شما را راهنمایی کنیم.

حوزه پاسخگویی به سوالات

مشاوره هایی که تیم بام راهان ارائه میدهد عبارت‌انداز:

  • مشاوره ایزوگام
  • مشاوره قیرگونی
  • مشاوره زیرسازی
  • مشاوره روسازی
  • تخمین و برآورد هزینه

شما می‌توانید هر روزه حتی در روزهای تعطیل جهت مشاوره و برآورد قیمت با ما تماس بگیرد.

در صورت تمايل می‌توانید سوالات خود را در بخش نظرات این صفحه وارد کنید تا در اولین فرصت توسط کارشناسان ما به آن‌ها پاسخ داده شود.

مشاوره نصب و خرید

۹۲۸۴ ۶۹۵ ۰۹۱۲
۳۳۱۳۹ ۷۶۲ ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *